top of page
70 Chimoio Latrine slab.JPG

Hoofdlijnen van het actuele beleidsplan

We werken volgens vier hoofdlijnen:

Lijn 1 - water- en sanitatie projecten. We steunen veelbelovende kleinschalige en kennisintensieve water- en sanitatieprojecten waarvan wij zelf en andere organisatie kunnen leren en waarvan de resultaten potentieel door andere organisaties gebruikt kunnen worden om soortgelijke projecten op grotere schaal uit te voeren. Inkomsten komen van grotere en kleinere donoren die deze projecten financieren naar aanleiding van onze publiekscampagnes en projectvoorstellen. De inkomsten gaan voor het overgrote deel (minimaal 85%, meestal meer) naar lokale partnerorganisaties, veelal met Nederlands management, die het geld besteden volgens de afspraken (contractueel vastgelegd per project) aan de beoogde projecten. Van het geld dat Connect International ontvangt voor projecten gaat minimaal 85% naar de projecten in de ontwikkelingslanden. Maximaal 15% van het projectgeld (meestal minder) wordt gereserveerd voor en besteedt aan kosten voor administratie, acquisitie, kantoor, en dergelijke van Connect International in Nederland.

​

Lijn 2 - water en sanitatie gerelateerde consultancies. We doen onderzoek voor en adviseren andere organisaties ten aanzien van water en sanitatie gerelateerde onderwerpen in lage en middel inkomstenlanden, met name institutioneel, organisatorisch, policies, projectevaluaties en dergelijke. Ook geven we op consultancy basis trainingen op dit vlak. Inkomsten komen van de klanten van onze consultancy tak, veelal groetere organisatie en overheden zoals het Ministerie van BUZA, UNICEF, maar ook als sub-contractor van grotere ingenieursbureaus, zoals Haskoning. De inkomsten worden in lijn met de contracten die met de klanten per consultancy gesloten zijn, uitgegeven, veelal aan de dagvergoedingen van de betrokken consultants, reiskosten en onkostenvergoedingen tijdens verblijf in het buitenland. Maximaal 15% (meestal minder) gaat naar Connect International voor begeleiding, controle, acquisitie en administratie.

​

Lijn 3 - Cash transfers. We lobbyen bij de Nederlandse en andere EU overheden voor de invoering van cash transfers (12 tot 15 Euro per volwassene per maand in ontwikkelingslanden) gedurende hun hele leven (cash4all4life). Idealiter gaat dit samen met begeleidende programma's zoals hulp bij het opzetten van lokale bedrijven, voorlichting over gezinsontwikkeling en gezinsgrootte, vrouweneducatie en toegang tot anticonceptiemiddelen, inclusief goede medische begeleiding en voorlichting daarover. Financiering wordt verkregen uit individuele donaties voor deze lobby en deels uit onze vrij besteedbare reserves. De uitgaven zijn zeer beperkt (minder dan 1.000 Euro per jaar) en worden geheel besteedt aan aan de projectactiviteiten: materiële kosten onderzoek en presentaties (bijvoorbeeld treinticket om iemand met kennis over een relevant onderwerp op te zoeken of om aan een organisatie een presentatie te geven over het onderwerp), aanschaf literatuur (heel beperkt), en dergelijke.

​

Lijn 4 - Migratie. We onderzoeken en lobbyen voor opvang van asielmigranten in hun regio's, idealiter gekoppeld aan cash4all4life deals met landen in de regio's die bereid zijn deze migranten op te vangen. Ook onderzoeken we hoe arbeidsimmigratie beter gereguleerd kan worden in Nederland en de EU. Zie het kernpunt migratie dat door Connect International continu aan de ontwikkelingen omtrent dit onderwerp aangepast wordt ('levend document') en dat als informatiebron en discussiestuk is bedoeld. Financiering wordt verkregen uit individuele donaties en deels uit onze vrij besteedbare reserves. Ze worden besteedt aan de directe kosten van onderzoek en lobby activiteiten (bijvoorbeeld treinticket om iemand met kennis over een relevant onderwerp op te zoeken). In 2022 is een groter bedrag besteedt aan een onderzoek door bureau Ipsos naar de voorkeuren van het Nederlands publiek hoe asiel- en arbeidsmigratieproblemen het beste opgelost kunnen worden. Hiervoor is destijds op projectbasis acquisitie gevoerd.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Contact

I'm always looking for new and exciting opportunities. Let's connect.

123-456-7890 

bottom of page